NABÍDKA SLUŽEB- VÝŽIVA

JÍDELNÍČKY

Jednorázově vypracované jídelníčky neposkytuji. Až při dlouhodobější spolupráci jsem totiž schopná skutečně poznat Váš životní styl, pochopit fungování Vašeho metabolismu, zjistit, co na něj platí nejlépe a předat Vám tak ve finále jídelníček vypracovaný skutečně "na míru"

JAK FUNGUJE MŮJ 6-TÝDENNÍ ONLINE KOUČINK

  • prvním krokem je vyplnění vstupního dotazníku, v němž Vás mimo jiné požádám o popis Vašeho stávajícího režimu a stravování se.
  • po detailním rozboru Vašeho stávajícího stravování se a vyhledání "problému", který Vás brzdí v dosažení Vašich cílů, vypracuji startovací jídelníček na základě pouze Vámi vybraných potravin (tabulka potravin je součástí vstupního dotazníku)
  • jídelníček, který pak obdržíte, se skládá ze základních potravin a jejich množství, a díky formě "puzzle" jakou jídelníček vyhotovuji, bude jen na Vás, jaké kombinace si z nich vytvoříte (jednoduché a rychlé versus pracnější zato zajímavější jídla).
  • posloupnost a průběh koučinku je následující:

startovní jídelníčky- rozesílam vždy v pondělí

první konzultace- zodpovězení otázek k jídelníčku- pak probíhá ve středu

druhá konzultace- ověření toho zda Vám nastavený jídelníček vyhovuje- probíhá v pátek

a třetí konzultace je zároveň kontrola, to je vždy ten další víkend. Po této kontrole Vám ve středu předám nový jídelníček, upravený na základě výsledků prvních měření a Vašich pocitů a obohacený o další varianty jídel. V pátek opět zodpovím případné nejasnosti a následuje další kontrola. Toto kolečko konzultací se tedy opakuje vždy s přenastavením jídelníčku.

(tento typ koučinku slouží primárně k hubnutí/rýsování, nezahrnuje tedy výpočet pre a postworkoutových jídel např. k nabírání svalové hmoty a nezahrnuje cvičební plán. V případě zájmu o jídelníčku pro sportovce s podobnými požadavky mě, prosím, kontaktujte a domluvíme se na individuálních podmínkách)

Po 6-týdenní spolupráci tak budete mít v ruce jídelníček ušitý skutečně na míru, vyhovující Vašemu životnímu stylu, chuťovým buňkám a především Vašemu tělu. Zjistíme, co na něj platí, na jakém množství přijaté energie a jakém poměru živin nejlépe funguje a efektivně hubne. A to je mé velké přání: VYTVOŘIT PRO VÁS TAKOVÝ JÍDELNÍČEK, SE KTERÝM SI UVĚDOMÍTE, ŽE HUBNUTÍ NENÍ NUTNÉ ZLO, ALE PLNOHODNOTNÝ STYL STRAVOVÁNÍ SE, VE KTERÉM VÁM NIC NECHYBÍ 

© 2020 Mgr. Petra SuchardováVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!