KONTAKT

Fitness Spektrum Vrchlabí

+420 605 008 511

 (během tréninků u sebe telefon nemívám. Pokud Vám tedy hovor nezvednu, zanechte mi zprávu, prosím, a já se Vám obratem ozvu zpět)

+420 605 00 85 11

fffpetra83@gmail.com

IČO: 05650844

FB: Tréninky Vrchlabí a Výživa online

IG: @treninkyvrchlabi_vyzivaonline


Často kladené otázky

Pokud zde nenajdete odpověď na otázku jež Vás napadla, napište ji mi, prosím, prostřednictvím kontaktního formuláře.

Děláš i tréninkové plány online?

Jelikož při výběru cviků a sestavování tréninkových plánů vycházím ze vstupní diagnostiky a kladu důraz na opravení klienta při špatném provedení cviku, tréninkové plány online nenabízím.

Nejím maso a mléčné výrobky, jsi schopna mi udělat jídelníček?

Ano, jeden z mých kurzů o výživě je právě kurz Veganství a vegetariánství v praxi.

Když si tedy koupím tréninky u tebe 2x týdně na 3 měsíce, co se stane, když v té době odjedu na týden na dovolenou?

S možností, že během naší spolupráce odjedete na dovolenou nebo onemocníte, samozřejmě počítám. Z toho důvodu nejsou lekce v rámci této spolupráce zpoplatněny mou standardní taxou 800 Kč/hod., ale jsou mnohem nižší (např. u tréninků 2x týdně po dobu 3 měsíců je to 650 Kč/hod.) Tzn. že jsem u těchto spoluprací vytvořila takovou finanční rezervu, aby jste si ani nemoc ani dovolenou či jiný výpadek nevyčítali.

Kde si mohu zakoupit vstup na skupinovou lekci s tebou?

Obě mé lekce Hard&Core i Booty Lekce si lze rezervovat a zaplatit na webových stránkách Fitness Spektrum Vrchlabí https://rezervace.fitness-spektrum.cz

Zvládnu skupinovou lekci Hard&Core? Zní to drsně a já jsem spíše začátečník.

Slovní spojení Hard&Core ve vztahu k mé skupinové lekci znamená spíše "pevný střed těla". Intervalová část lekce je trošku svižnější, ale samotné tempo případně i zátěž si určujete vy sami (stejně jako u Booty Attacku).

Musíme se na začátku koučinku vidět osobně?

Nemusíme. Ve vstupním dotazníku se od Vás dozvím všechny informace, které potřebuji k sestavení startovacího jídelníčku, tj. tělesné údaje, popis Vašeho běžného dne a fotografie, podle nichž stanovím Váš tělesný somatotyp.  

Nabízíš tréninky ve dvojici? 

Nově nabízím tzv. semi-privátní lekce pro naučení se základních pohybových vzorů pro 2-4 osoby. Nejde tedy o klasický trénink, ale spíše o jakýsi kurz jak se naučit dělat správně dřepy, kliky a tak dále. Tato levnější varianta osobních tréninků je vhodná pro každého, kdo si cvičí sám a nebo navštěvuje skupinové lekce typu TRX, kruhové tréninky a podobně..  

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte-li zájem o spolupráci se mnou nebo jakékoliv otázky ohledně mé nabídky, neváhejte mě kontaktovat :)

TĚŠÍM SE NA VÁS!

ať už online a nebo ve Fitness Spektrum Vrchlabí